Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Židinių meistrai: Tel.: 8 610 60500

Eduardas  Atlikti darbai
Steponas  Atlikti darbai
Raimondas  Atlikti darbai
Teisutis  Atlikti darbai
Robertas  Atlikti darbai
Gintaras  Atlikti darbai
Andrius  Atlikti darbai
Artūras  Atlikti darbai
   
   

Židinys Hoxter Haka 78/57H-C (su stiklo paketu)
(Kod.: H1000465)

Židinys Hoxter Haka 78/57H-C (su stiklo paketu)
zoom Padidinti vaizdą


Kaina: 5650.00 EUR

Aprašymai

 

HOXTER ŽIDINIŲ GALIMYBĖS (priklausomai nuo židinio modelio)

 

logo hoxter

"HOXTER" - ŠILUMOS SPECIALISTAS

"HOXTER" prisiima pilną atsakomybę už savo gaminamus gaminius ir dėl šių priežasčių pasirenka bendradarbiauti tik aukštą kvalifikaciją turinčius ir atsakingai dirbančius partnerius. Prietaisų gamyboje skiriamas didelis dėmesys darbo rezultatams, tad dėl tos priežasties „HOXTER" gaminiai atitinka aukščiausios kokybės gaminio kriterijus, tuo užtikrindami ir maksimalų patogumą gaminio eksploatavimo metu. „HOXTER" komanda kurianti kokybiškus, funkcionalius prietaisus, niekada nepamiršta ir apie šiuolaikinį dizainą, nes įdėmiai įsiklauso į klientų pageidavimus. Kuriama produkcija, visada išgyvena nuolatinius pakeitimus įdiegiant naujausias ir pažangiausias technologijas, nes gyvenimo dinamika nestovi vietoje.

 

DAUGIAU ŠILUMOS SU MAŽIAU KURO

TECHNOLOGIJA

Naujos kartos degimo proceso kontrolės sistema, pilnai valdo išeinančių dujų temperatūrą ir emisiją, pritekančio oro kiekį bei srautą ir t.t., o visa tai užtikrina tikslingą ir visišką kuro sunaudojimą, to pasėkoje taip padidinamas ugniakuro efektyvumas ir naudingumas netgi iki kelių kartų nei įprastuose panašiuose ugniakuruose. Sumažinus iki minimumo nesudegusių produktų kiekį sumažėja ir anglies bei pelenų kiekis, o intervalai tarp įkrovų minimalizuojami iki minimumo., atskirais atvejais iki vieno karto.

PAKUROS KAMEROS OPTINIAI VARIANTAI

HOXTER gamintojo sukurtos pakuros medžiagos pasižymi ypatingomis izoliacinėmis bei akumuliacinėmis savybėmis. Tai degimo kameroje naudojamos iškloja.

  • Šamoto iškloja/grioveliai.
    Ypatinga degimo technologija
Hoxter židiniai
  • Nyrolit iškloja
    Židinių ugniakuruose su įmontuotu šilumokaičiu pakura yra išklota specialia akumuliacine medžiaga – NYROLIT, kuriai būdingas didelis stiprumas – tankis 2,5kg/m³ , geras šilumos laidumas , o pati medžiaga sustiprinta micro armatūra. Pasiekus darbinę temperatūrą ugniakuro pakuroje prasideda valymosi procesas to pasėkoje plokštės lieka baltos.
Hoxter židiniai

 

 

up

PAKELIAMOS ŽIDINIO DURELĖS

Pakeliamos židinio ugniakuro durys su guoliais. Iš abiejų pusių su dideliu apsisukimo spinduliu – švelnesnė lyno apkrova ir lengvas pakėlimas.

Hoxter židiniai

TIKRAS KOMFORTAS – SAVAIME NUSIVALANTIS STIKLAS

„HOXTER" tinkamai išsprendė išorinio oro pritekėjimą, bei tuo užtikrino gerą degimo procesą. Patenkantis išorinis oras į prietaisą, prieš pasiekdamas ugniavietę visada praeina sudėtingą procesą yra dehidruojamas ir pašildomas. Po tokio proceso, pašildyto ir išdžiovinto oro srautas nukreipiamas pagal stiklą, taip sukuriamas ekranas, kuris užkerta kelią suodžiams ir kitiems degimo produktams užsilaikyti ant apsauginio stiklo ir kitų ugniakuro sienelių.

Hoxter židinių stiklai

DVIGUBI STIKLAI – SAUGUS STIKLO KERAMIKOS PAKETAS

Ugniakuro durelėse sumontuotas stiklo paketas padidina saugumą, pagerina izoliaciją, sumažina nekontroliuojamus šilumos nuostolius. Ypač tai aktualu mažoms patalpoms, bei šeimoms su mažais vaikais. Tokios komplektacijos ugniakuras suteikia daugiau galimybių

Hoxter židinių stiklai
100% UGNIES KONTROLĖ
Esant ypatingam židinio ugniakuro degimo kameros sandarumui, leidžia vartotojui puikiai kontroliuoti degimo procesą, to pasėkoje taupomas kuras, įkrovų periodiškumas ir žinoma viskam tam lėšos.
Židinio ugniakuras yra visiškai sandarus/ hermetiškas su specialia oro tiekimo sistema numatyta degimo reguliavimui. Specialus durų profilis su tarpinėmis atlaiko aukštą eksploatavimo temperatūros darbą , suteikia stabilumą ir tvirtumą korpusui ir durelių rėmui.
Hoxter židiniai
ŠALTO ORO TIEKIMO JUNGTIS/ SISTEMA
Išorinio oro tiekimo degimo kamerai sistema integruota į patį židinio ugniakurą.
Hoxter židiniai
RANKENA
Projektavimo ir medžiagų parinkimo metu buvo atsižvelgta į tai kad rankena išvengtu perkaitinimo. Jos forma, funkciniai judesiai naudojant rankenėlę labai patogūs.
Hoxter rankanėlė

 

EKOLOGIŠKAS APLINKAI
„HOXTER" prietaisus eksploatuojant jie visiškai atitinka aukščiausius aplinkos tausojimo reikalavimus, nes panaudotinos medžiagos yra tik aukščiausios kokybės, o sprendimai lenkia nūdieną. Visi „HOXTER" gaminiai atitinka esamus, o kai kurie ir jau projektinius Europos Sąjungos keliamus reikalavimus.

 

RĖMELIAI / KORPUSO RĖMAS

Rėmeliai gali būti 90° ir 45° kampu juodo dažyto metalo ar nerūdijančio plieno.

Hoxter židinių rėmeliai  hoxter-remelis-2 Hoxter židinių rėmeliai

 

 Hoxter židiniai

ŠILUMOS KAUPILKIS

Židinys su kaupikliu, lokalaus akumuliacinio šildymo principas su padidinta kaupiamąja mase įrengta ant židinio ugniakuro. Kaupiamasis principas su vidutinės talpos terakotiniu šilumos kaupikliu ir židinys su akumuliaciniu korpusu.
Įkaitusios išeinančios dujos (dūmai) juda aiškiai ir kryptingai, įkaitina specialios patentuotos konstrukcijos kryptinius akumuliacinius terakotinius žiedus, įkaitusių dujų (dūmų) temperatūra paverčiama į šilumą kuri kaupiasi juose (saugykloje) t.y. akumuliacinių žiedų konstrukcijoje. Absorbuota šiluma žieduose, bei tinkamai įrengtame židinio pagrindiniame konstruktyve iš didelės šiluminės talpos akumuliacinių medžiagų vėliau spinduliniu būdu perduodama į patalpą dar sekančias 12-15val. ir daugiau. Labai efektyvus ir ekonomiškas veikimo principas.

 

 

ŽIDINYS SU VANDENS KONTŪRU/ŠILUMOKAIČIU

Židinys-Katilas, suskirstyto arba lokalaus akumuliacinio šildymo principas su gretimai esančia įrengta akumuliacine talpa, šilumnešis vanduo. Kaupiamasis principas su didelės šiluminės talpos šilumnešiu.

Įkaitusios išeinančios dujos (dūmai) juda korpuse, kaitindamos įrengtą šilumokaitį. Tik tinkamai įrengus židinio-katilo pagrindinį konstruktyvą iš ypatingai mažą šiluminę talpą ir mažą šilumos laidumo turinčių specialiųjų plokščių bus gaunama akivaizdi nauda. Įkrovų periodiškumas minimalizuojamas optimizuojant kuro sąnaudas. Pašildytas vanduo keliauja iš šilumokaičio į talpą, o iš jos į centrinio šildymo sistemą. Šis principas gali būti naudojamas grindiniam, sienų, lubų ar radiatoriniam-kolektoriniam šildymui, o taip pat ir karšto vandens ruošimui. Pagaminta šiluma per sistemą tokiu būdu perduodama į patalpas dar sekančias 10-15val. ir daugiau; Ypatingai efektyvus ir ekonomiškai pagrįstas veikimo principas;

 Hoxter židiniai  Hoxter židiniai

 

MONTAVIMO PASLAUGOS
Mūsų komandoje dirbantys specialistai, teikia profesionalias projektavimo, derinimo paslaugas, atlieka montavimo, priežiūros ir po garantinio laikotarpio servisą, tiems darbams atlikti turi atitinkamus tame tarpe ir gamintojų išduotus atestatus. Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai, turi ilgametę patirtį šildymo prietaisų statyboje tokių kaip: židiniai, židiniai-krosnys, viryklės, koklinės krosnys, duonkepiai ir t.t., ne išimtis įvairių kaminų statyba ar krosnelių montavimas.
Mūsų bendradarbiavimas su užsakovu prasideda nuo projekto ruošimo iki objekto pripažinimo tinkamu eksploatuoti, bei garantinių įsipareigojimų vykdyti.


Daugiau informacijos:
Židinių vyr.technologas
mob.tel.: +370 6100 6060
e-paštas: info@zidiniucentras.lt

 

Charakteristikos

Nominali galia (kW) : 12
Stiklo plotis (mm) : 785
Stiklo aukštis (mm) : 579
Dūmtakio skersmuo (mm) : 180
Durelės : Pakeliamos
Kupolas : Špižinis (ketaus)

Dokumentai

Techninė dokumentacija: Atsisiųsti
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH