Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

Hoxter

logo_hoxter

„HOXTER“ - ŠILUMOS SPECIALISTAS 

 

hoxter-zidiniai

Poliariniai baltieji lokiai yra išskirtiniai šilumos naudojimo specialistai. Jie kaupia maisto medžiagas, kurios virsta energija ir vėliau ją efektyviai naudoja. Lokių fizinė būklė leidžia jiems nesunkiai išgyventi net ir atšiauriausiomis sąlygomis.

 

SIMBOLIO „HOXTER" VERTYBĖS

Poliarinis lokys – „HOXTER" vertybių simbolis ir savininkas. Gyvūnai siekia savo tikslų su dideliu atkaklumu, jie prisitaiko prie esamų sąlygų ir sugeba puikiai valdyti savo kūno šilumos energiją. "HOXTER" gamintojas gerai supranta savo darbą ir užduotis, nes visa komanda - tai savo srities specialistai inžinierių ir konstruktorių biuras, kuriantys, projektuojantys ir gaminantys aukštos kokybės produkciją. Visos vertybės kurias iki šiol „HOXTER" yra sukūręs, motyvuoja ir toliau juos siekti tobulumo.

 

KOKYBĖ MENE YRA TOKIA PAT SVARBI KAIP IR KOKYBĖ MEDŽAIGŲ PANAUDOJIME

„HOXTER" prisiima pilną atsakomybę už savo gaminamus židinius ir dėl šių priežasčių pasirenka bendradarbiauti tik aukštą kvalifikaciją turinčius ir atsakingai dirbančius partnerius. Prietaisų gamyboje skiriamas didelis dėmesys darbo rezultatams, tad dėl tos priežasties „HOXTER" židiniai atitinka aukščiausios kokybės gaminio kriterijus, tuo užtikrindami ir maksimalų patogumą gaminio eksploatavimo metu.

 

 

hoxter-zidiniai-2

GERIAUSIAS DIZAINERIS - PRAKTIKA

„HOXTER" komanda kurianti kokybiškus, funkcionalius židinius, niekada nepamiršta ir apie šiuolaikinį dizainą, nes įdėmiai įsiklauso į klientų pageidavimus. Kuriama produkcija, visada išgyvena nuolatinius pakeitimus įdiegiant naujausias ir pažangiausias technologijas, nes gyvenimo dinamika nestovi vietoje.

 

 

TIKRAS KOMFORTAS – SAVAIME NUSIVALANTIS STIKLAS

„HOXTER" tinkamai išsprendė išorinio oro pritekėjimą, bei tuo užtikrino gerą degimo procesą. Patenkantis išorinis oras į židinį, prieš pasiekdamas ugniavietę visada praeina sudėtingą procesą yra dehidruojamas ir pašildomas. Po tokio proceso, pašildyto ir išdžiovinto oro srautas nukreipiamas pagal stiklą, taip sukuriamas ekranas, kuris užkerta kelią suodžiams ir kitiems degimo produktams užsilaikyti ant apsauginio stiklo ir kitų ugniakuro sienelių.

 

100% UGNIES KONTROLĖ

Esant ypatingam židinio ugniakuro degimo kameros sandarumui, leidžia vartotojui puikiai kontroliuoti degimo procesą, to pasėkoje taupomas kuras, įkrovų periodiškumas ir žinoma viskam tam lėšos.

 

UGNIAKURŲ PAKELIAMŲ DURŲ MECHANIZMAS ir ATIDARYMAS

Lengvą pakeliamų durų judėjimą užtikrina naujos kartos mechanizmas, kurio kertinė ašis, aštuoni aukštai temperatūrai atsparūs specialios formos guoliai. Pakeldami ir nuleisdami dureles, niekada nejausite durelių pasipriešinimo, nes mechanizmas apsaugo jas nuo nuolatinės trinties, jų ilgaamžiškumą prailginant iki penkių kartų nei įprastuose prietaisuose. Analogiškai ir su rankenėlėmis kurios yra labai saugios, nes apsaugotos nuo perkaitimo. Lengvai judantis mechanizmas, kaip lengvas vėjo gūsis....

 

hoxter-zidiniu-stiklai

DVIGUBI STIKLAI – SAUGUS STIKLO KERAMIKOS PAKETAS

Židinio durelėse sumontuotas stiklo paketas padidina saugumą, pagerina izoliaciją, sumažina nekontroliuojamus šilumos nuostolius. Ypač tai aktualu mažoms patalpoms, bei šeimoms su mažais vaikais. Tokios komplektacijos ugniakuras suteikia daugiau galimybių.

 

 

DAUGIAU ŠILUMOS SU MAŽIAU KURO

TECHNOLOGIJA 

Naujos kartos degimo proceso kontrolės sistema, pilnai valdo išeinančių dujų temperatūrą ir emisiją, pritekančio oro kiekį bei srautą ir t.t., o visa tai užtikrina tikslingą ir visišką kuro sunaudojimą, to pasekoje taip padindinamas židinio efektyvumas ir naudingumas netgi iki kelių kartų nei įprastuose panašiuose židiniuose. Sumažinus iki minimumo nesudegusių produktų kiekį sumažėja ir anglies bei pelenų kiekis, o intervalai tarp įkrovų minimalizuojami iki minimumo., atskirais atvejais iki vieno karto.

hoxter-zidiniai3

 

EKOLOGIŠKAS APLINKAI

„HOXTER" židiniai atitinka aukščiausius aplinkos tausojimo reikalavimus, nes panaudotinos medžiagos yra tik aukščiausios kokybės, o sprendimai lenkia nūdieną. Visi „HOXTER" gaminiai atitinka esamus, o kai kurie ir jau projektinius Europos Sąjungos keliamus reikalavimus.

hoxter-zidiniai-ekologija

Rūšiuoti: orderby Rodyti puslapyje:
Kategorija: Kaina: nuo iki EUR Atšaukti filtravimą
9700.00 EUR
5500.00 EUR
4280.00 EUR
3850.00 EUR
Židinys Hoxter Haka 80/50S
(Kod.: H1001655)
3350.00 EUR
Židinys Hoxter Haka 80/50SH
(Kod.: H1001666)
4680.00 EUR
3800.00 EUR
7360.00 EUR
6110.00 EUR
5650.00 EUR
6520.00 EUR
6520.00 EUR
5740.00 EUR
5740.00 EUR
4200.00 EUR
4870.00 EUR
4270.00 EUR
6000.00 EUR
5310.00 EUR
4640.00 EUR
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH