Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Židinių meistrai: Tel.: 8 610 60500

Eduardas  Atlikti darbai
Steponas  Atlikti darbai
Raimondas  Atlikti darbai
Teisutis  Atlikti darbai
Robertas  Atlikti darbai
Gintaras  Atlikti darbai
Andrius  Atlikti darbai
Artūras  Atlikti darbai
   
   

Židiniai krosnims

ABSOLIUTI NAUJIENA

europapatent

 

Testuotos ir Sertifikuotos CE

Naujos kartos židinių-krosnių pakuros

 

Mes plečiame savo akiratį
Išplėsdami horizontą UAB STIKSAS komanda išplečia esamų gaminių gamą. Kartu su verslo partneriais iš Austrijos kompanija Ortner, pristatome mūsuose naujos kartos, plataus formato židinio-krosnies unikalias akumuliacines pakuras, vadinamas GOS sistema. Tai aukščiausio lygio gaminiai savo savybėmis, neturintys analogų rinkoje atitinkamai konstrukcijos ir ypatingų fizikinių savybių. Tai unikalios pakuros, kurių galimybės galima sakyti, kad yra kelis kartus platesnės nei bet kurio įprasto židinio ugniakuro, nes kuriant jas buvo atsižvelgiama į aiškią perspektyvą minimaliai dešimtmečiui. Židinio-krosnies pakuros yra pagamintos iš specialiosios medžiagos, kuri yra ypatingai atspari ugniai ir turi nepriekaištingas šilumą kaupiančias savybes, peržengiant netgi natūralios kilmės akmenį. Kūrenant malkas ar kitus medžio produktus šiose pakurose, užtikrinama maksimali šiluma, nes nereikia daug kuro, o per parą gali užtekti netgi vienos įkrovos. Židinių pakuros suprojektuotos su ypatingo formato durelėmis, kuriose sumontuotas karščiui atsparaus stiklo paketas, sulaikantis perteklinai spinduliuojamą šilumą iš vidaus ir tuo pačiu apsaugantis nuo nudegimų prisilietus. Kadangi jau paminėjome, kad pakuros turi įvairaus formato dureles, kaip netgi įprasti židinių ugniakurai, dėl to nėra suvaržymų interjere, plati siūlomų gaminių gama, leidžia surasti tinkamą sprendimą kiekvienam individualiai. Visa tai galite pamatyti pas mus gyvai ir įsigyti nedelsiant, mes UAB STIKSAS garantuojame kartu su partneriu, kad pasiūlytas visiškai naujos kartos gaminys patenkins Jūsų lūkesčius. Mes taip pat garantuojame kokybę, nes šio tipo pakuras yra užpatentuotos ir saugomos Europos patento.

AKIVAIZDI NAUDA:

  • Gaminiai sertifikuoti ir turi visą lydinčią dokumentaciją;
  • Naujos, didesnių formatų modernaus dizaino pakurų durelės;
  • Visi židinių-krosnių akumuliacinių pakurų skaičiavimai atitinka aukščiausius kriterijus;
  • Šio tipo židinio-krosnies akumuliacinės pakuros degimo kontrolė nepriklausoma nuo patalpos oro, nes turi lokalią jungtį su išorės magistrale ir gali būti pilnai automatizuota;
  • Lengvai integruojama į bet kokią konstrukciją;
  • Galimi 6 dūmtakio prijungimo variantai;
  • Žemas dūmtakio pajungimo aukštis;
  • Konvertuojamomis pakuros dalys;
  • Išskirtinės fizikinės savybės, šiluminė talpa, laidumas ir didžiulė lyginamoji masė;
  • Puikus kainos ir kokybės santykis;

Pristatomi UAB STIKSAS gaminiai, židinių-krosnių akumuliacinės pakuros yra sertifikuotos, turi gaminio atitikties išeities duomenis kurie 2013-2014m. po nepriklausomų notifikuotų laboratorijų bandymų iš pateiktų stambiausių dviejų Austrijos, dviejų Vokietijos ir Šveicarijos gamintojų gavo aukščiausią įvertinimą. Tai UZ kokybės įvertinimas, susijęs su gaminio išskirtinumu palyginant su panašiais įrenginiais ar įprastais židinių ugniakurais, tai minimalios kuro sąnaudos ir maksimali ilgalaikė šiluma, minimalus CO dalelių išmetimas prietaisas ypatingai draugiškas aplinkai ir t.t. Gautas įvertinimas A+ kategorija, tai reiškia, kad juos galima įrengti netgi būtent paminėtos klasės statiniuose, taip šilumos šaltinį.

 

Rūšiuoti: orderby Rodyti puslapyje:
Gamintojas: Kaina: nuo iki EUR Atšaukti filtravimą
4003.00 EUR
3597.00 EUR
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH