Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

Iron Dog

Iron Dog logo

IRON DOG "GELEŽINIS ŠUO"

 

"IRON DOG" – taip vadinamos ketinės krosnelės pagamintos 100% Vokietijoje. Šios krosnys gaminamos šeimyninės rangos įmonėje, kuri jau tris dešimtmečius tobulindama nuosavą gamybą, gamina ilgaamžes kieto kuro ketines krosnis. Kuriant šias ketines krosnis, gaminių serijoje buvo panaudoti visi turimi įgūdžiai ir žinios bei pažangiausios technologijos. Taigi ir gavosi neįprastas krosnių pavadinimas "IRON DOG" - geležinis šuo, kuris tarnauja ypatingiems žmonėms kaip ypatinga dovana.

DOG „ŠUO" – nes tai, ištikimas gyvūnas, mylintis žmogaus artumą, kuris visada džiaugiasi artimo grįžimu namo, tai bus Jūsų ištikimas draugas ir geras kompanionas metų metus. Priešais krosnies viduje degančią ugnį kuri tiesiog užburia, Jūs galėsite įsikurti ir džiaugtis paprastais dalykais gyvenime.

IRON „GELEŽINIS" – todėl, kad kietas ir pagamintas iš ketaus. Krosnelės "IRON DOG " tarnaus jums visą gyvenimą, nes gamintojas numato eksploatacinį krosnies laikotarpį net 100 metų, tai įspūdingas ir ypatingas gaminys, tai tikra krosnis kurią Jums belieka išsirinkti ir galėsite džiaugtis nepakartojama šiluma. Gama nedidelė ir visos jos skirtingos, individualios ir bus visada Jūsų draugu, nes jos skirtos neįprastiems žmonėms. Ar gali būti Jos dovana išskirtiniams draugams?

 

Iron Dog krosnelė

Degimui reikalingas oro kiekis yra tiekiamas numatytais kanalais ir lėtas tam, kad kuras vienodai degtų su mažiausiu išmetamųjų teršalų kiekiu. Pirminis (Nr.1) srautas patenka tiesiogiai per peleninę į degimo kamerą. Antrinis ( Nr.2) srautas ne tik valo stiklą, bet ir maišosi su degiosiomis dujomis, deguonimi. Trečiasis (Nr.3) srautas patekdamas per galinę sienelę dalyvauja galutiniame dujų sudeginimo procese. Krosnių kūrėjo yra išdirbtas labai paprastas degimo proceso reguliavimas, patenkančio oro srauto reguliatorius yra vienas, tad yra labai paprasta ir lengva sureguliuoti patį degimą. Didelis efektyvumas yra pasiekiamas karščio tūrio sąskaita ir ypatingos konstrukcijos deflektoriumi. Taip pat galite pasirinkti "IRON DOG" krosnies versiją panaudojant kombinuotą kurą. Šios krosnių versijos yra papildytos specialiomis grotelėmis degimo kameros dugne ir bus paruoštos veikimui naudojant tokį kurą kaip: anglį, durpes, antracitą.

„IRON DOG" krosnys, tai gaminiai pagaminti iš specialaus ketaus, kurio sudėtyje yra didelis kiekis ypatingai aukštoms temperatūroms atsparių elementų, o gaminių sienelių storis netgi 7mm.

 

Tai „Premium" klasės gaminys, kurio techninė dalis ir dizainas buvo kuriamas bendradarbiaujant su aukščiausią kvalifikaciją turinčiais ketaus apdirbimo specialistais, o estetinė pusė su vardą pelniusiais dailininkais ir dizaineriais. Taigi drąsiai galime teigti, kad įsigydami „IRON DOG" krosnį, gausite technikos ir/ar meno vardinį kūrinį, kuris padarys Jūsų interjerą išskirtiniu.

 

"MES DAROME VISKĄ PATYS

Ši frazė gal ir yra senamadiška, bet save pateisinanti, nes mes nedarome to ko neišmanome. Mes esame savo srities specialistai ir mūsų kompetencija neabejoja daugelis vartotojų jau daugiau kaip 30 metų. Tik tada, kai pats dalyvauji gamybos procese, siela susilieja su darbu, o pasididžiavimas užpildo visus darbuotojus ir tai labai juntama. Viskas prasideda nuo projektavimo, vėliau eksperimentinis prototipas keliauja į laboratoriją bandymams ir tik po to visa serija tęsiama ketaus liejykloje. Prieš pakavimą visos "IRON DOG" krosnys yra surenkamos ir išbandomos.

Jūs esate geriausi mūsų vertintojai ir kritikai, tik Jūsų dėka mūsų pagaminti krosnių modeliai yra nuolatos tobulinami. Jei pastebime, kad galima dar kai ką patobulinti, mes nedelsiame, bet tai ir darome

NES TAI MŪSŲ GAMINYS"

Ulrich Brunner

 

Rūšiuoti: orderby Rodyti puslapyje:
Kategorija: Kaina: nuo iki EUR Atšaukti filtravimą
Krosnelė Iron Dog 06
(Kod.: K011001)
8020.00 EUR
Krosnelė Iron Dog 04
(Kod.: 50030)
4260.00 EUR
Krosnelė Iron Dog 02
(Kod.: 50010)
2980.00 EUR
Krosnelė Iron Dog 01
(Kod.: 50000)
2850.00 EUR
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH