Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Atsiliepimai

Šiame skyrelyje Jūs galite parašyti atsiliepimą apie mus.

 

Naujas įrašas
Tema *
Vardas *
El.paštas
Turinys *
 
 
 

Židinys Hoxter

Dėkoju už sumontuotą židinį mūsų name. Mėgaujamės spragsinčia ugnimi rudens/žiemos žvarbiais vakarais. Dukra paprašo užkurti, kuomet grįžta sušalusi iš lauko. Patinka šildytis ir žiūrėti į ugnį, atsigulus ant sėdmaišio. Saulėtomis žiemos dienomis net tenka atidaryti langus, kad atšaldyti namus, nes židinio tai norisi.

Jūs idealiai išpildėte Tomo nupieštą vizualizaciją. Tuo mėgaujamės kasdien.

Jūsų rekomenduota židinio kapsulė lengvai prižiūrima ir nesukelia jokių nepatogumų židinį eksplotuojant. Dūmų namuose neturime, kartais leidžiame pasimėgauti atviru židiniu, bet labai greit prikaista namas.

Antradienis, 23 liepos 2019

HOXTER ECKA 50/35/45WR

Прошу прощения за письмо на русском. Набирал английскими на литовском, все слетело - почтовая программа пытается орфографию проверять и виснет. Камин HOXTER ECKA 50/35/45WRh смонтировал. Качество превосходное. Исключительное. Лучьше я ничего не встречал. Совершенство! Большое Спасибо. Игорь

Trečiadienis, 08 kovo 2017

Už darbus

Labai dėkoju už laiką. Visiems tikrai rekomenduosiu Jus ir Jūsų įmonę ir manau ateity prireikus atsinaujinti bandysiu kreiptis.

Trečiadienis, 18 sausio 2017

Priežiūros darbai

Ačiū už malonų ir kokybišką meistro aptarnavimą.

Ketvirtadienis, 27 spalio 2016

Padėka

Nutarėme su antrąja puse parašyti atsiliepimą apie šiuos puikius žmones. Mūsų darbai kurie buvo numatyti atlikti bent mūsų akimis nepriekaištingai, gal kažkiek vėlavo, tačiau tai įprastas dalykas kai vis nori geriau ir rangovui pudrini smegenis. Trumpai drūtai, nežinau kodėl nedaug kas išsako savo nuomonę, tačiau šia komanda galima pasitikėti, jie tikrai žino ką daro, o daro tikrai puikiai. Šiandien mūsų židinys iš prieš metus pastatyto popierinio gipskartonio virto į stambiaplokštį akumuliacinį ir patikėkite, po bandomojo kūrenimo teko visus langus parą laikyti atidarytus, nes šiluma nuo gero glėbio malkų buvo pripildyta visas namas beveik parą. Tai gavosi toks židinys kokio ir norėjome, nors tenka pripažinti, kad su pirmuoju kurį išardė Stikso meistrai patyrėme tik nuoskaudą ir iššvaistytus pinigus, pasitikėdami taip vadinamais „gatvės meistrais“. Mūsų visos rekomendacijos norintiems gero sprendimo, kreipkitės į šią įmonę ir tikrai nenusivilsite. Gerų jums darbų, Narbutai.

Trečiadienis, 03 rugpjūčio 2016