Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Atsiliepimai

Šiame skyrelyje Jūs galite parašyti atsiliepimą apie mus.

 

Naujas įrašas
Tema *
Vardas *
El.paštas
Turinys *
 
 
 

Zydynys

Tobuli zidiniai, esu labai laiminga jusu paslaugomis. Ce mazeikiose state tai labai greit atviko. Geras aptarnavimas.

Šeštadienis, 03 birželio 2023

Svetimų klaidų ištaisymas

Dėkoju jums už svetimų klaidų pataisymus, paaiškinimus ir rekomendacijas kaip toliau man naudotis židiniu. Ačiū už operatyvumą ir profesionalumą bei patarimus kuriuos davėte, pilnai tikiu, jog ateityje jais reikės pasinaudoti. Noriu pažymėti jūsų įmonės technologus, kad jų žinios tikrai pranoko visus lūkesčius. Visiems linkiu susirasti specialistus, šiuos ar kitus taip pat atsakingai dirbančius ir nepatirsite vargo. Gražių jums darbų!!!

Trečiadienis, 15 vasario 2023

Hoxter židinys

Be iškalbos tiesiog penkis kart ačiū... Matom ir suprantam kaip veikia jūsų HOXTER, kiek šilumos ir kiek šokančios ugnies. Nuo Kalėdų vakarais, visų šeimos narių susibūrimo ir pokalbių vieta. Nuostabu, linkėjimai, rekomendacijos!!!

Antradienis, 10 sausio 2023

Šiluma ir grožis

Baigėsi metų didžiosios šventės ir nusprendžiau pasidžiaugti tuo ką mums „padovanojote“, šilumą ir grožį. Padėkoti už skirtą dėmesį ypač jūsų įmonės konstruktoriui kuris labai gerai išaiškino ir suprojektavo, bei visai jūsų komandai su kuria radome kalbą nuo pat pradžių. Akumuliacinis židinys mums naujovė, bet kokia nuostabi šiluma, o vyras negali atsidžiaugti, kad nebereikia bele kiek krauti malkų ir visuomet kai dega būna švarus stiklas. Maloniausias dalykas man, kad viso židinio sienelės, tikiuosi teisingai vadinu, šiluma laiko beveik parą ir taip sutaupome begalę elektrai per šilumos siurblį išleidžiamų pinigų kol šildo mūsų „pečiūkas“. Dar sykį labai ačiū ir geriausi mūsų šeimos linkėjimai jums, bei mūsų rekomendacijos. Garų jums metų, gražių darbų, bei protingų pirkėjų.

Antradienis, 03 sausio 2023

Židinys Hoxter

Dėkoju už sumontuotą židinį mūsų name. Mėgaujamės spragsinčia ugnimi rudens/žiemos žvarbiais vakarais. Dukra paprašo užkurti, kuomet grįžta sušalusi iš lauko. Patinka šildytis ir žiūrėti į ugnį, atsigulus ant sėdmaišio. Saulėtomis žiemos dienomis net tenka atidaryti langus, kad atšaldyti namus, nes židinio tai norisi.

Jūs idealiai išpildėte Tomo nupieštą vizualizaciją. Tuo mėgaujamės kasdien.

Jūsų rekomenduota židinio kapsulė lengvai prižiūrima ir nesukelia jokių nepatogumų židinį eksplotuojant. Dūmų namuose neturime, kartais leidžiame pasimėgauti atviru židiniu, bet labai greit prikaista namas.

Antradienis, 23 liepos 2019