Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Rekomenduojame

Partneriai

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2018 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Klausimai

Šiame skyrelyje Jūs galite parašyti klausimą mums.

 

Naujas įrašas
Tema *
Vardas *
El.paštas
Turinys *
 
 
 

Virga: Krosnele ir jos įrengimas

Svetainėje yra palikta anga išeinanti į kaminą. Kokie būtų kaštai krosnelės įrengimui? Be pačios krosnelės kainos. Norim paskaičiuoti per kiek metų investicija atsipirktų. Kitas dalykas, kokią krosnelę rinktis? Kainos svyruoja nuo 200 iki 3000e. Norime būtent malkomis kūrenamos. Tėvai atkalba, nes sako, kad aprūks sienos, o mūsų svetainė labai šviesi. Ar čia tik senais laikais jos aprūkdavo, t.y. jos kur ekonomiškos ir senovinės?

Įsigyjant krosnelę iš tiesioginio gamintojo atstovo, dažniausiai jos fizinio įrengimo kaštai būna įtraukti jau į kainą kaip motyvacija įsigyti, be to įsigydami iš įgalioto atstovo be išlygų gaunate pilnavertę garantiją gaminiui iki 10metų. Šis klausimas labai šiandien aktualus, nes kiek turime atsiliepimų ir įvairių nusiskundimų iš vartotojų, tai perpardavėjas dažniausiai suteikia tik menamą arba minimalią susijusę garantiją, kuri dažniausiai jau dėl vienokių ar kitokių priežasčių pasirodo nebegalioja, panaši situacija ir su įrengimo paslaugomis. Dėl pasirinkimo. Pasirenkant krosnelę, protingiausia būtų žiūrėti į nuosavas galimybes, rinktis reikėtų 2-3 skirtingus modelius ir netgi galimai skirtingų gamintojų, kadangi ne visas ir/ar ne visos gali tikti atsižvelgiant į technines sąlygas jūsų būste. Šiuos techninius dalykus gali apibendrinti profesionalus rangovas turintis akivaizdžią ilgametę praktiką, kuris atsižvelgiant į jūsų pasirinkimus peržvelgęs krosnelių techninius pasus ir tik tuomet atrinks artimiausiai tinkančią, atsakingai įrengs suteiks pilnavertę garantiją. Tokia seka ir tokia tvarka einant, išvengsite visokių nesusipratimų, tuomet nei sienos nebus juodos nei menami seni ar dabartiniai laikai įtakos krosnelės veiksmingumui nedarys. Rinkitės įstoriją turinti platintoją, nevienadienę praktika turinti rangovą tuomet ir rezultatas kurio tikitės bus puikus.

Antradienis, 26 rugsėjo 2017

Linas: katilas Viadrus

Katilas Viadrus Hercules Green Eco 25kw, ar sitas katilas yra patikimas, kiek jo tarnavimo laikas?

Šį klausimą galima būtų interpretuoti ir užduoti galimai kitaip, ar savo darbą atliekame tinkamai ir patikimai? Kiek yra žinoma, nei vienas gamintojas negamina gaminių kurie galimai būtų nepatikimi, nes kiekvieno gaminio kainodara pagrįsta aiškiais sprendimais ir investicijomis. Gaminio vertę nusako jo gamintojas atsižvelgdamas į tai kiek jisai į tai įdėjo, jeigu nieko tai ir gaminys nekainuoja nieko.
Bet kuris katilas, kuris teisingai parinktas, tinkamai eksploatuojamas ir prižiūrimas gali tarnauti ir ketvirti amžiaus, nes tokių pavyzdžių tikrai yra, o jeigu vartotojas tuo nesirūpina, gaminys gali mirti ir pirmojo sezono neišgyvenęs, taip pat yra pavyzdžių. Taigi jeigu žinote ko jums reikia, o čia matosi, kad jūs jau apsisprendęs dėl pastarojo katilo, nes tam turite tvirtą pagrindą, galite drąsiai jį įsigyti.

Penktadienis, 24 kovo 2017

Tadas: mažiausia temperatūra katile

Kokią mažiausią temperatūrą patartina laikyti katile? Pats katilas leidžia mažinti iki 40, ar tokia temperatūra nekenkia katilui? Katilas Stauber duo 16 kw.

Mažiausia temperatūra katile jūs jau įvardinote, nes tai leidžia jūsų katilo reguliatorius. Gal klausimas turėtų nuskambėti kitaip, kokią grįžtančio termofikato į šilumokaiti temperatūrą turėtų būti, kad įrenginys veiktų tinkamu rėžimu, nesikauptų dervos prietaise, dūmtraukyje, nekentėtų naudingumas ir katilas neterštų aplinkos dėl perteklinio CO ir t.t. Atsakymas vienareikšmiškas ir be išlygų, grįžtančio termofikato temperatūra ne žemesnė už rasos tašką.

Penktadienis, 24 kovo 2017

Jonas: Lauko židinys

Domina lauko zidiniai. Kiek kainuotų tokį įsirengti?

Lauko židinių įvairovė labai plati, turime mobilius sprendinius, turime surenkamus modulinius ir taip pat projektuojame individualius lauko židinius ir pilnus kompleksus. Kas yra kompleksas, tai židinys, rūkykla, grylinė, picos arba duonkepės krosnys , visa tai įrengiama vienoje konstrukcijoje. Koks galimas biudžetas, dažniausiai tai priklauso nuo užsakovo užduoties, kokį jisai nori matyti rezultatą iš aukščiau išvardintų variantų. Iš praktikos galime pasakyti, kad ko gero lauko židinukas-grylis kurį esame įrengę užsakovo pasirinkimu nekainavo net devynių šimtų.

Penktadienis, 24 kovo 2017

Juozas: atviras židinys ir dūmtraukis

Planuoju statyti tokį nestandartinį židinį, būtent dydžio prasme. Tai turėtų būti atviro tipo klasikinis židinys kūrenimo angos dydis maždaug 180 cm plotis ir 160 cm aukštis. Be abejo pati laužavietė židinyje nebus tokio dydžio, o kur kas mažesnis lauželis, bet vis gi pagal ką reikia skaičiuoti dūmtraukio diametrą šiuo atveju?

Projektuojant atviro tipo židinius yra būtina įvertinti eilę specifinių dalykų kurie iš esmės įtakoja tokio židinio tinkamą veiksmingumą. Tam, kad tinkamai veiktų tokios konstrukcijos židinys, projektuojantysis turi įvertinti patalpų tūrį, balansinį oro kiekį ir slėgį, jo pritekėjimo galimybes į bendrąjį patalpos tūrį bei prie pakuros, taip pat atramos tvarumą ir galimybę įrengti tinkamą dūmtraukį. Kalbant bendrine kalba, atviro veikimo židinio pakuros ir dūmų kameros santykis prikluso nuo pakuros geometrijos, kaip suskirstoma vidinė degimo temperatūra ir pratekančio oro srautai. Taip pat labai svarbus faktorius ar tai tik estetiniam vaizdui sukurti statomas židinys ar tai ir bus pritaikytas tikrinei veiklai. Visa tai sumoje įtakoja projektuojamo židinio ir dūmtraukio konfigūraciją, nes per jį turi pratekėti ta degimo produktų masė kuri atsiranda veikimo metu. Projektuotojui iš esmės nepaisant esminių dėsnių, pagrindinės klaidos atsiskleidžia pirmojo įkūrimo metu, projektiniu pajėgumu t.y. daromas testas kai įkraunamas toks kuro kiekis kuris numatytas projekte ir sukuriama pilnavertė darbinė aplinka. Taigi viso to santykis, nepriekaištingas darbas tandeme, židinys ir dūmtraukis. Praktikoje turėjome visą eilę nemažo formato židinių iki L-2,00m bei ne mažo aukščio todėl dūmtraukių parinkimas ir jų konfigūracija taip pat buvo labai įvairi. Dūmtraukių dydžiai nuo apvalaus iki stačiakampio tokio formato židiniams. Techninės sąlygų apibrėžimo nėra, tai projektiniai dalykai todėl gali būti, kad jūsų židinio dūmtraukio dydis gali prasidėti nuo Ø300mm ir iki 0,75m² ploto, čia santykis aukštis ir kokios konstrukcijos pats dūmtraukis, kaip jisai geba priimti žemas temperatūras ir kaip jisai gebės išlaikyti šiluminę talpą kuri vienas iš svarbiausiu veiksnių esant degimo produktų judėjimo srautui.
Paprastas patarimas, jeigu klausiate, tikėtina nesate šios srities žinovas, todėl siekiant sutaupyti jūsų laiko ir lėšų, rekomenduojame tiesiog tai patikėti jūsų pasirinktajam šio amato specialistui.

Antradienis, 21 kovo 2017