Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2018 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Klausimai

Šiame skyrelyje Jūs galite parašyti klausimą mums.

 

Naujas įrašas
Tema *
Vardas *
El.paštas
Turinys *
 
 
 

Darius: Židinys kaip pagrindinis šilumos šaltinis

Ar galima granulinį židinį naudoti kaip pagrindinį šilumos šaltinį norint apšildyti 2 atskirus kambarius 80m2 (arba 200m3) vidutinio apšiltinimo name? Geriau paprastas židinys ar akumuliacinis? Kokia preliminari įrengimo kaina ir kokia šildymo išeiga?

Bet kuris teisingai parinktas šildymo prietaisas yra tinkamas tai pasirinktai šildymo sistemai ar tam būdui. Projektuotojas turi parinkti vadovaudamasis statinio šilumos nuostoliais ir jo energetine klase šildymo įrenginį, kuris turės užtikrinti jo veikimo metu šilumos poreikius.
AKU židiniai taikytini įrengti kaip šilumos šaltiniai tik tame ar susisiekiančiose kambarių tūriuose, kuriuose jų korpusų šilumos skleistinė užtikrina šilumos perdavimą spinduliavimo būdu. AKU židinio šildymo įrenginio parinkimas yra gan aukštas žinias turinčio specialisto prerogatyva, nes kitokiu atveju įrenginys gali nepatenkinti lūkesčių dėl jo per menkų ar perteklinių šiluminių savybių, konstrukcijos tvarumo bei ilgaamžiškumo eksploatacijoje.
Įprastas židinys ar su AKU funkcija, čia kiekvieno pasirinkimas. Daug kam patinka tik estetinis vaizdas ir ta minimali generuojama šiluma būste ir viskas atvirkščiai tarp racionaliai gyvenančių šeimos ūkių. Išlaidos kurui, tai galimos išlaidos šildymui ar kitai šiluminiai generacijai tokiai kaip tarkim naudojamo vandens ruošybai, kiekvienas renkasi pagal poreikius ir galimybes.

Esminiai dalykai prieš pasirenkant šildymo būdą ir/ar įrenginius yra būtina žinoti, kokie norimo šildyti statinio šilumos nuostoliai, jeigu bus tuo pačiu ruošiamas ir vanduo naudojimui koks jo poreikis, tuomet galima parinkti tinkamai ir prietaisą. Koks jis bus visai nėra svarbu, nes prastai gaminančių nėra, visis gaminiai atitinka galiojančius ES tokių gaminių gamybos standartus, tik reikia suprasti, kad yra gamintojai kurie gamina kiekybę ir kurie gamina kokybę. Šie momentai apsibrėžia gamintoju pardavimų vietose, ten kur siūlomi prietaisai. Aiškiai nurodoma kam ir kokia suteikiama garantija, jeigu gaminys su minimalia garantija tai logiška, kad gamintojas į jį nieko neįdėjo ir pirkėjas nieko negauna išskyrus minimalią kainą, bet jeigu įsigyjamiems prietaisams yra suteikiama ilgalaikė ir pilnavertė garantija, būna netgi iki 10 metų, tuomet reikia suprasti, kad gaminio vertė yra pakankama ir gamintojas prisiima didžiąją dalį atsakomybės už jo darbą ir ilgaamžiškumą. Visiems žinomas paprastas fizikos dėsnis „...iš nieko niekas neatsiranda..."
Taigi įsigydami gaminį jūs mokate už jo įrengimą ir reikia suprasti, kad įrengimo kaštai tiek pirmuoju ir tiek antruoju atveju tokie patys, tik galimai rezultatas kitoks ilgaamžiškumo ir praktiškumo prasme, kai išleidžiama įrengimui vidutiniškai įskaitant panaudotinas medžiagas ir paslaugas keli tūkstančiai.

Šiandien dažniausiai, mūsų technikams pasitaikančios sąnaudos šildymo sistemoms skaičiuojamais A ir aukštesnės klasės namas apie ~40-60W/m², žemesnės klasės gali siekti 150W/m² ir iki 260W/m² Taigi susiskaičiuoti galima, kokios galios kW prietaiso reikia ir kiek kWh reikia pagaminti skirtingiems statiniams. Kietas kuras-mediena, sausos malkos kietmedis t.y ne daugiau kaip 15%RH generuoja kg apie ~4,2kcal/h šiluminės energijos ir galima tokios kW/h kaina tėra ~0,046€ , o šildantis patogiai su galimai tik šilumos siurbliu kuris yra tiesiogiai priklausomas nuo elektros tinklo, jo sąnaudos kaip teigia besinaudojantys yra kur kas didesnės ir siekia priklausysimai nuo įrenginio efektyvumo net 0,15€/kWh. Ši informacija yra paskutinio metų ketvirčio, kas bus perspektyvoje su energetiniais resursais bus matyti...

"

Antradienis, 12 spalio 2021

paulauskas: perdarymas i dujini kura

sveiki. turiu dovre astro2L ketaus krosnele.Ar imanoma i deti i ja degikli gamtinems dujoms deginti?ir ar turite prekyboje??krosnele pajungta prie kamino.trauka gera.tikslas-liepsna kaip dekoracija.

Visais susijusiais klausimais su turimo gaminio technologiniais perdarymais, protingiausiai yra kreiptis į gaminio prekybos ir serviso atstovą. Jisai motyvuotai atsakys dėl galimybės įsigyti ir jeigu tokia yra galimų gamintojo pritaikytų technologinių mazgų. Savo ruoštu nerekomenduojame interpretuoti dėl pagrindinės priežasties, saugumas eksploatuojant. Jeigu gaminys tam nėra gamykloje pritaikytas, visi bandymai interpretuoti, vykdyti bandymus gali privesti prie pasekmių, dėl kurių nebus galimybės pasukti laiko atgal. Profesionalus patarimas, norite alternatyvaus gaminio deginančio dujas, o ne malkas, siūlome pagalvoti apie tokio įsigijimą, o esamą tiesiog realizuoti. Mūsų įmonės techninis personalas padės techniniais klausimais į jūsų užduotį.

Sekmadienis, 20 spalio 2019

Virga: Krosnele ir jos įrengimas

Svetainėje yra palikta anga išeinanti į kaminą. Kokie būtų kaštai krosnelės įrengimui? Be pačios krosnelės kainos. Norim paskaičiuoti per kiek metų investicija atsipirktų. Kitas dalykas, kokią krosnelę rinktis? Kainos svyruoja nuo 200 iki 3000e. Norime būtent malkomis kūrenamos. Tėvai atkalba, nes sako, kad aprūks sienos, o mūsų svetainė labai šviesi. Ar čia tik senais laikais jos aprūkdavo, t.y. jos kur ekonomiškos ir senovinės?

Įsigyjant krosnelę iš tiesioginio gamintojo atstovo, dažniausiai jos fizinio įrengimo kaštai būna įtraukti jau į kainą kaip motyvacija įsigyti, be to įsigydami iš įgalioto atstovo be išlygų gaunate pilnavertę garantiją gaminiui iki 10metų. Šis klausimas labai šiandien aktualus, nes kiek turime atsiliepimų ir įvairių nusiskundimų iš vartotojų, tai perpardavėjas dažniausiai suteikia tik menamą arba minimalią susijusę garantiją, kuri dažniausiai jau dėl vienokių ar kitokių priežasčių pasirodo nebegalioja, panaši situacija ir su įrengimo paslaugomis. Dėl pasirinkimo. Pasirenkant krosnelę, protingiausia būtų žiūrėti į nuosavas galimybes, rinktis reikėtų 2-3 skirtingus modelius ir netgi galimai skirtingų gamintojų, kadangi ne visas ir/ar ne visos gali tikti atsižvelgiant į technines sąlygas jūsų būste. Šiuos techninius dalykus gali apibendrinti profesionalus rangovas turintis akivaizdžią ilgametę praktiką, kuris atsižvelgiant į jūsų pasirinkimus peržvelgęs krosnelių techninius pasus ir tik tuomet atrinks artimiausiai tinkančią, atsakingai įrengs suteiks pilnavertę garantiją. Tokia seka ir tokia tvarka einant, išvengsite visokių nesusipratimų, tuomet nei sienos nebus juodos nei menami seni ar dabartiniai laikai įtakos krosnelės veiksmingumui nedarys. Rinkitės įstoriją turinti platintoją, nevienadienę praktika turinti rangovą tuomet ir rezultatas kurio tikitės bus puikus.

Antradienis, 26 rugsėjo 2017

Linas: katilas Viadrus

Katilas Viadrus Hercules Green Eco 25kw, ar sitas katilas yra patikimas, kiek jo tarnavimo laikas?

Šį klausimą galima būtų interpretuoti ir užduoti galimai kitaip, ar savo darbą atliekame tinkamai ir patikimai? Kiek yra žinoma, nei vienas gamintojas negamina gaminių kurie galimai būtų nepatikimi, nes kiekvieno gaminio kainodara pagrįsta aiškiais sprendimais ir investicijomis. Gaminio vertę nusako jo gamintojas atsižvelgdamas į tai kiek jisai į tai įdėjo, jeigu nieko tai ir gaminys nekainuoja nieko.
Bet kuris katilas, kuris teisingai parinktas, tinkamai eksploatuojamas ir prižiūrimas gali tarnauti ir ketvirti amžiaus, nes tokių pavyzdžių tikrai yra, o jeigu vartotojas tuo nesirūpina, gaminys gali mirti ir pirmojo sezono neišgyvenęs, taip pat yra pavyzdžių. Taigi jeigu žinote ko jums reikia, o čia matosi, kad jūs jau apsisprendęs dėl pastarojo katilo, nes tam turite tvirtą pagrindą, galite drąsiai jį įsigyti.

Penktadienis, 24 kovo 2017

Tadas: mažiausia temperatūra katile

Kokią mažiausią temperatūrą patartina laikyti katile? Pats katilas leidžia mažinti iki 40, ar tokia temperatūra nekenkia katilui? Katilas Stauber duo 16 kw.

Mažiausia temperatūra katile jūs jau įvardinote, nes tai leidžia jūsų katilo reguliatorius. Gal klausimas turėtų nuskambėti kitaip, kokią grįžtančio termofikato į šilumokaiti temperatūrą turėtų būti, kad įrenginys veiktų tinkamu rėžimu, nesikauptų dervos prietaise, dūmtraukyje, nekentėtų naudingumas ir katilas neterštų aplinkos dėl perteklinio CO ir t.t. Atsakymas vienareikšmiškas ir be išlygų, grįžtančio termofikato temperatūra ne žemesnė už rasos tašką.

Penktadienis, 24 kovo 2017