Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Klausimai

Šiame skyrelyje Jūs galite parašyti klausimą mums.

 

Naujas įrašas
Tema *
Vardas *
El.paštas
Turinys *
 
 
 

Kaimynų sutikimas prisijungti prie dūmtraukio šachtos

Kaimynai iš antro aukšto perstatė pečių į kitą vietą, nei stovėjo nuo daugiabučio statybos. Ar jie turėjo išsiimti leidimus? Nes dabar jie prisijungę yra prie mūsų dūmtraukio šachtos.

Krosnį perstatyti ir keisti jos dislokacijos vietą galima, bet tam tikslui reikia specialisto išvados dėl perdangos tvarumo ar ji gali išlaikyti apkrovą, įrengiamos krosnies svorį. Antra, kiekvienas vartotojas gali jungtis tik į savo dūmtraukio sistemą kuri yra nužymėta kadastrinėje būsto byloje. Jungtis į kaimynines dūmtraukių sistemas be savininko rašytinio sutikimo griežtai draudžiama.

Trečiadienis, 17 gegužės 2023

Akumuliacinė talpa naudojant granulinę krosnelę su vandens kontūru

Ar naudojant granulinę krosnelę su vandens kontūru, kuri stovės svetainėje (2 radiatoriai miegamajame ir sauso šildymo grindys vonioje), reikalinga akumuliacinė talpa? Namas senos statybos, nėra pilnai apšildytas, 66kv . Kokio galingumo būtų reikalinga krosnelė?

Protinga žiūrėti į jungiamo gaminio instrukciją kurioje rasite visą susijusią informaciją įrengimui ir eksploatacijai. Technikai neturėdami susijusios informacijos negalime pateikti jums teisingo sprendinio. Sėkmės.

Ketvirtadienis, 11 gegužės 2023

Marmurinio stalviršiai restauravimas

Žinutė: Sveiki, turiu marmurinį stalą su įskilusiu paviršiumi. Įskilimas eina per visą beveik stalo perimetrą, bet didžiąją dalimi tik viršuje, iš apačios pagrindas nėra įskilęs. Ar įmanoma tokį būtų sutvarkyti, restauruoti? Stalas yra 138 cm pločio. Neleidžia pridėti foto užklausoje, tai jei reiks patikslinsiu el.paštu. Jei apsiimtumėte tvarkyti - klausimas kada greičiausiai galėtumėte ir kokia būtų darbų kaina. Ačiū.

Sveiki, dėl natūralaus akmens stalviršio renovacijos. Bet kokie susiję darbai, vykdomi tik pamačius situaciją gyvai ir aptarus įvykdymo sąlygas. Be išlygų, to reikalauja technologija, jeigu stalviršis yra trūkęs jį reikia demontuoti, tuomet suklijuoti ir visą perpoliruoti su tikslu, kad nesimatytų akivaizdžiai sujungimo vietos. Naudoti stalviršiai yra įgėrę per eksploatacijos laiką paviršinius nešvarumus ir chemijos valymo priemonių likučius, todėl toks procesas yra neišvengiamybė. Kitas dalykas reikia suprasti dėl ko jis trūko, ar dėl natūralios gamtinės akmens struktūros ar dėl mechaninio poveikio spaudimo ar panašiai. Jeigu ankstesnis rangovas dėl kompetencijos stokos siekė tik pagaminti ir sumontuoti neįvertinęs akmens savybių, ir nepadarė būtinųjų veiksmų to išvengti, reikės tai įgyvendinti. Tai dažniausiai praktikoje pasitaikantis reiškinys.

 

Pirmadienis, 27 kovo 2023

Pakabinamo židinio atstumas nuo grindų

Labas, įsigijau elektrinį židinį,kabinama ant sienos. Norėčiau sužinoti koks turėtų būti atstumas nuo grindų

Visa susijusi teisinga informacija greičiausiai yra pateikta gaminio naudojimo-įrengimo instrukcijoje. Jeigu būtų didesnis aiškumas apie prietaisą, tuomet galima būtų patarti daugiau. Sėkmės.

Pirmadienis, 27 kovo 2023

Šildymo pakeitimas po namo pridavimo į kietą kurą/dujas

Laba diena, Planuojamas statyti namas ir bus žinoma A++. Šildymas, ko gero, bus oras-vanduo. Mano klausimas būtų toks, ar galimas šildymo pakeitimas po namo pridavimo (arba turėti kaip alternatyvų pasirinkimą) į kietą kurą/dujas? Žinau, kad nelegalu taip, bet ar fiziškai įmanoma. Gyvename tokiais laikais, kur būti prisirišus prie elektros yra labai pavojinga.

Šildymo įrenginio keitimas yra galimas, jeigu jo įrengimas atitinka statinio energetinio efektyvumo klasei ir bus atitinkamai įrengiamas. Numatant tokį manevrą, protinga pasirūpinti iš anksto įrengimui tinkama inžinerine įranga bei sąlygomis. Dėl įrengimo sąlygų gali konsultuoti jūsų namą projektavęs architektas, o dėl inžinerinės dalies tokių sistemų technologas.

Ketvirtadienis, 09 kovo 2023