Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Klausimai

Šiame skyrelyje Jūs galite parašyti klausimą mums.

 

Naujas įrašas
Tema *
Vardas *
El.paštas
Turinys *
 
 
 

Židinys skleidžia blogą kvapą

Židinys skleidžia blogą kvapą, ar galite pagelbėti?

Galime pagelbėti, bet geriausiai apie jūsų židinį žino jo rangovas, gal reikėtų pradėti nuo jo, kad jis atvykęs įsivertintu jūsų nuogąstavimus ir galėtų ištaisyti įrengimo klaidas jeigu tokios yra dėl kurių jus prašote pagalbos ar patarti dėl eksploatacijos kuri taip pat gali būti to priežastis. Jeigu jūsų rangovas kvalifikuotas jis turėtų jums be išlygų pagelbėti susijusiu klausimu. Bet jeigu tai jau istoriją turintis židinys ir/ar nėra tokio rangovo, reikėtų suprasti kas tai per kvapas, svarbu identifikuoti jo kilmę, kas jį sukelia ar tai besišalinantys degimo produktai, ar tai konstrukcijų terminio poveikio kvapas. Nusakyti gali tik specialistas matydamas situaciją gyvai. Jeigu kvapas kelia susirūpinimą, protinga būtų neeksploatuoti prietaiso.

Trečiadienis, 18 sausio 2023

Užkūrus krosnį dūmai šiek tiek išeina į vidų

Krosnis pastatyta labai seniai. Viskas buvo gerai iki šios žiemos. O dabar būna, kad tik užkūrus krosnį dūmai šiek tiek išeina į vidų. Kaminas šiais metais valytas.

Kadangi jūsų krosnis kaip teigiate pastatyta seniai, jį kaip ir bet kuri kita įranga reikalauja atitinkamos priežiūros. Puikus dalykas, kad valote dūmtraukį, o ar valote krosnį? Ar tikrinote po valymo krosnies konstrukcijos sandarumą atskirai, pakuros ir kanalų? Viskam yra resursas ir visa tai komplekse įtakoją krosnies ir dūmtraukio sistemos darbą. Gali būtį ir kiti veiksniai įtakojantys veiksmingumą, bet tai gali nusakyti tik matydamas situaciją specialistas. Kvieskite kvalifikuotą krosnių ir/ar dūmtraukių specialistą, kad atliktų išsamią apžvalgą, ko pasėkoje iš jo sužinosite ir turėsite aiškumą kurioje vietoje yra bėda ir kokie yra sprendimo būdai tai bėdai spręsti. Faktinis profesionalus darbas visada duoda apčiuopiamą naudą tiems kurie stokoja tokių žinių, rezultatas visuomet pranoksta lūkesčius. Sėkmės.

Pirmadienis, 16 sausio 2023

Alternatyva židiniui

Sveiki, nusipirkome namą 90m2. Šildymas su židiniu su išvedžiotais ortakiais ir turbina. Už židinio sienos visa sistema paruošta kietajam katilui, taip pat išvedžioti po namą 5 radiatoriai. Tačiau norisi alternatyvos ir mačiau, kad yra Boileris, kuris dedasi ant dūmtraukio ir galima pajungti radiatorius ir boilerį ir Galbūt akumuliacinę talpą 500-1000 litrų. Į ką atkreipti dėmesį, ar pasiteisina tas vandens bakas ant dūmtraukio, ar nedingsta trauka, kai dūmai atšąla, ar nesismaluoja? O gal neverta tiesiog, nes neužteks pašildyti?

Visus patobulinimus su jūsų židiniu ir sistema galite daryti vadovaudamiesi jūsų turimo židinio ugniakuro techninio paso apibrėžimais taip kaip nurodo gamintojas arba klausiate jo regioninio atstovo kuris gali atsakyti išsamiai dėl jūsų pageidavimų. Taip gausite tikrinę informaciją dėl veiksmingumo, patikimumo ir kas svarbiausiai dėl prietaiso garantijos eksploatacijai. Yra kitas kelias, jeigu neturite židinio ugniakuro techninio paso ir/ar prietaisas yra jau eilę metų eksploatuojamas bei jam netaikomi gamintojo tęstiniai įsipareigojimai, ieškote kvalifikuoto specialisto kuris įvertinęs situaciją t.y. jūsų prietaiso galimybes, dūmtraukio sistemos galimybes, bei židinio konstrukcijos galimybes skaičiavimo būdu, bei išeities duomenų pagrindu pasakys apie galimus pakeitimus ir/ar papildomus patobulinimus. Kitokiu atveju veikdami aklai, galite susidurti su sau nenaudingais veiksniais ir dalykais kurie gali kelti daugiau rūpesčių nei naudos. Sėkmės.

Ketvirtadienis, 29 gruodžio 2022

Kas geriau šildymas židiniu ar dujomis

Gyvenam senam name dviejų aukštų C klasės. Galvojam apie kitokį šildymą, ne anglimis. Namas 60kv. Kas geriau šildymas židiniu ar dujomis? Dujos matyt brangs kiekvienais metais.

Rinkitės tokį šildymo įrenginį, kuris jums nekels rūpesčių ir kiekvienais metais vis bus komfortabilesnis. Kitas dalykas, rekomenduojame galvoti kaip pagerinti jūsų namo šilumos nuostolių rodiklius, čia ir gausite didžiausią naudą. Sėkmės.

Antradienis, 27 gruodžio 2022

Ar įmanoma, kad kapsulė šildys ir grindis ir ruoš karštą vandenį

Sveiki, Naujas namas, apie 46 m2. Paruoštas grindų šildymas. Noriu namą šildyti kapsule. Ar įmanoma, kad kapsulė šildys ir grindis ir ruoš karštą vandenį? Kauno r.

Pasirinkus šildymo sistemą ir šildymo įrenginį, jis turi vienareikšmiškai kompensuoti jūsų statinio šilumos nuostolius. Tas kas jums suprojektavo grindinio šildymo kontūrą, tas taip pat gali ir apskaičiuoti sistemą ir jos komponentus, bei koks reikalingas šildymui ir naudojamo vandens ruošybai įrenginys.
Jeigu reikalinga pagalba, mūsų įmonė specializuojasi daugiau kaip 20metų, tokias sistemas nuolatos projektuoja, parenka įrangą ir vykdo techninę priežiūrą įrengiant. Vartotojų atsiliepimais, visi patenkinti mūsų technikų rezultatu, todėl siūlome savo paslaugas. Teisingas įrangos ir sistemos parinkimas, užtikrina balansą, o jūsų investicijos galimybės, rezultatą.

Ketvirtadienis, 15 gruodžio 2022