Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

Skamol

Skamol logo

IZOLIACIJA AUKŠTAI TEMPERATŪRAI IR PASYVIAI PRIEŠGAISRINEI APSAUGAI

 

Akcinė bendrovė A/S„SKAMOL" įkurta Skarrehage Molervaerk vardu Limfordo srityje, šiaurės vakarų Danijos karalystės pusėje. Siekiant panaudoti unikalią diatomitinę Žemę, žinomą kaip „Moler" vardas, pradžioje buvo gaminamos „Molerio" plytos namų statybai ir kaminų vidinių izoliacinių sienelių statybai. Nuo to laiko, A/S„SKAMOL" tapo viena pirmaujančių įmonių-lyderių pasaulyje, gaminančių tokio pobūdžio medžiagas.

A/S„SKAMOL" produkcijos gamyba vykdoma net trijose gamyklose Danijos Karalystėje,o pagaminta produkcija yra naudojimas labai plačiai.

 

Skamol izoliacinės židinių ir krosnių plokštės

 

A/S„SKAMOL" gaminama produkcija yra naudojama įvairiose srityse, tokiose kaip; energiją taupančios izoliacinės plokštės pramoninėse krosnyse, aukštakrosnėse, degimo ir kitose krosnyse, židinių statyboje, orkaičių, boilerių gamyboje. Kita plokščių serija idealiai tinka efektyviai izoliuoti pastatus ir jų konstrukcijas iš vidaus, taip pat jas panaudojant ir daugiasluoksnėse konstrukcijose. A/S„SKAMOL" asortimente yra gaminama produkcija, kuri puikiai tinkama priešgaisrinės apsaugos tikslais; priešgaisrinių durų užpildams, buhalterinių kabinetų izoliacijai nuo gaisro ir t.t.

Techninis A/S„SKAMOL" centras taip pat teikia techninę dokumentaciją apie gaminamą produkciją. Pateikiami duomenys yra pagrįsti kasdienine kokybės kontrole ir bandymais, kurie atliekami nuosavoje A/S„SKAMOL" laboratorijoje arba kitose nepriklausomose laboratorijose. Specialūs tyrimai ir bandymai atskiriesiems gaminiams gali būti atliekami pagal užsakovų pageidavimus individualiai.

Pasitelkiant mokslinius tyrimus A/S„SKAMOL" kuria naujus produktus, kurie keičia senus tuo siekiant pagerinti buvusiųjų savybes, bei atsižvelgiant į bendrą rinkos paklausą, techninės specifikacijos pagrindu nuolatos bendradarbiaujant su patikimais partneriais.

 

EKOLOGIŠKA, SAUGU, PRAKTIŠKA, ILGAAMŽIŠKA IR 100% KOKYBĖ

 

Rūšiuoti: orderby Rodyti puslapyje:
Kategorija: Kaina: nuo iki EUR Atšaukti filtravimą
8.00 EUR
123.00 EUR
233.00 EUR
76.00 EUR
125.00 EUR
42.00 EUR
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH