Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

Wolfshoher

wolfshoher-logo

Wolfshöher Tonwerke – SPECIALISTAS ŠAMOTO SRITYJE

Wolfshoher gamykla

Wolfshöher Tonwerke - tai viena iš seniausių Vokietijos įmonių gaminanti ugniai atsparius produktus kurios veikla datuojama nuo 1856m.

Visi Wolfshöher Tonwerke gaminami gaminiai bei atskiri produktai, tai pripažinti kaip Premium klasės produkcija ir yra daugiausiai skirta profesionalams, kurie užsiima židinių, krosnių, viryklių, dūmtraukių gamybą bei statyba. Wolfshöher Tonwerke gamykla ir jos darbuotojai yra ekspertų pripažinti kaip aukščiausio lygmens šamotinę produkciją gaminantys specialistai, kurie visada vadovaujasi esminiu principu:

„MES ESAME ATSAKINGI UŽ PRAEITĮ, DABARTĮ IR ATEITĮ. IŠ PRAEITIES MES PERIIMAME ŽINIAS IR IDĖJAS, KURIAS ŠIANDIENĄ NAUDOJAME, KAD ATEITYJE PADVIGUBINTUMĖME JAS DAR SĖKMINGIAU REALIZUOJANT. TAIP PAT MES ATSAKINGAI PASIRENKAME IR VERSLO PARTNERIUS, APELIUODAMI Į JŲ GEBĖJIMUS BEI IŠMANUMĄ, TAIP UŽSITIKRINAME, KAD VARTOTOJAI VISADA GAUS TIK GERIAUSIĄ REZULTATĄ."

 

Wolfshoher gamykla

 

Wolfshöher Tonwerke gaminamų produktų gama labai įvairi, tai: aukštos temperatūros mišiniai, skiediniai, tinkas krosnims, šamotinės plokštės, moduliai, blokai, dūmtraukiai, kaupiančiosios šilumą krosnys ir dar daug kitų įvairių gaminių.

Jau 150metų šis gamintojas gamina tik labai aukštos kokybės produkciją tinkamą krosnių montavimui ir yra lyderiaujanti kompanija šamoto produktų gamyboje. Išskirtinės šių produktų savybės yra orientuotos į vartotoją, kad būtų pakankamai lengva tai pritaikyti krosnių, židinių surinkime, o taip pat ir dūmtraukių montavimo darbuose.

 

Wolfshoher gaminiai

Profesionalūs krosnininkai bei visi besidomintys gali įsitikinti, kad Wolfshöher Tonwerke šamoto gaminių labai didelis tikslumas, dėl to, kad progresyvi įranga užtikrina produktų nuoseklumą jų gamyboje. Šamoto gaminiai tokie kaip (markė HBO+) gali būti pjaustomi ir šlapiuoju būdų tam pritaikytomis akmens apdirbimo staklėmis, o reikalui esant taip pat galima apdirbti ir netgi kalti plaktuku. Šios HBO+ markės šamotas yra specialiai sukurtas ir gaminamas krosnims statyti bei eksploatuoti, atitinkantis kietojo kuro malkų ir netgi rusvosios anglies degimo produktų temperatūras. Šios markės šamoto šiluminė talpa leidžia ypatingai aiškiai naudoti kaip visos krosnies ar židinio išorės apvalkalą sukaupiant ir išspinduliuojant maksimaliai šilumą. Šios markės šamotas yra lengvai apdirbamas nors ir turi labai gerus parametrus mechaniniam atsparumui dėl to Wolfshöher Tonwerke gali gaminti plokštes net 10mm storio !!!

 

 

Wolfshoher krosnis

Geros šamoto savybės, garantuoja ilgalaikį ir tolygų sukauptos šilumos atidavimą, - tai esminis momentas ko reikia šiandienos būstui bei vartotojui. Bendrovė Wolfshöher Tonwerke nuolatos investuoja ir deda vis didesnes pastangas į naujų produktų bei medžiagų gamybą kas labai yra svarbu žvelgiant į ateitį. Tokie Wolfshöher Tonwerke pagaminti gaminiai kaip moduliai ir/ar fasoninės plokštės, leidžia greitai ir efektyviai jas panaudoti akumuliacinių židinių, krosnių surinkime. Projektuotojams atsiskleidžia neribotos dizaino galimybės individualioje krosnių ir/ar židinių proporcijų išraiškoje: nuo stačiakampio iki apvalaus, padengimai nuo standartinio tinko iki prabangaus koklio , - tad viskas įmanoma !!! Tai galimybė greitai ne tik sumontuoti krosnis, bet ir greitai jas pradėti eksploatuoti, taip tai draugiškos aplinkai bei atitinkančios ekologinius standartus ir paprastam ir išrankiam vartotojui medžiagos bei sprendimai. Kaip besakytume ir kaip begalvotume, bet geriausi sprendimai „ateina" kas gaminama VOKIETIJOJE !!!

 

„Mes ne tik norime savo produkcijai suteikti nepriekaištingą išvaizdą, bet ir užgarantuoti geriausius technologinius procesus, įgyvendinti taip, kad jie būtų šiuolaikiški"
Wolfshöher Tonwerke

 

Rūšiuoti: orderby Rodyti puslapyje:
Kategorija: Kaina: nuo iki EUR Atšaukti filtravimą
6383.00 EUR
5950.00 EUR
5200.00 EUR
6383.00 EUR
4250.00 EUR
3580.00 EUR
2.56 EUR
3.89 EUR
3.39 EUR

 


Perkant visą pakuotę (240vnt), vieneto kaina 2,59 EUR

8120.00 EUR
6692.00 EUR
5265.00 EUR
4000.00 EUR
137.00 EUR
100.00 EUR
840.00 EUR
1480.00 EUR
1300.00 EUR
1410.00 EUR
1240.00 EUR
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH