Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Židinių meistrai: Tel.: 8 610 60500

Eduardas  Atlikti darbai
Steponas  Atlikti darbai
Raimondas  Atlikti darbai
Teisutis  Atlikti darbai
Robertas  Atlikti darbai
Gintaras  Atlikti darbai
Andrius  Atlikti darbai
Artūras  Atlikti darbai
   
   

Židinys dujinis M-design True Vision 1300H Quadro Gas
(Kod.: )

Židinys dujinis M-design True Vision 1300H Quadro Gas
zoom Padidinti vaizdą


Kaina: 9700.00 EUR
Svoris: 210 Kg

 

Nurodyta kaina tik židinio ugniakuro, be apdailos.

Aprašymai

M-DESIGN EXCLUSIVE KLASĖS DUJINIAI ŽIDINIAI

Dujiniai M-Design židiniai – komfortas ir kokybė !!!

Nuostabus liepsnos vaizdas, kuris nesiskiria nuo degančių malkų vaizdo, reguliuojama dujinio židinio liepsna – didinama arba mažinama nuotoliniu būdu – gali būti nustatoma kambario temperatūra, kurią židinys kontroliuos įsijungdamas ir/ar atsijungdamas. M-Design dujinį židinį galite valdyti per išmaniuosius įrenginius.

Saugus naudojimas. Kas kart įsijungdamas M-Design židinio ugniakuras, visuomet save ir aplinką testuoja ar nėra dujų nuotėkio. M-Design degimo kontrolės sistema, tai gamintojo know-how su visa eile saugios eksploatacijos programinių algoritmų ir mechaninių dalių, bei jutiklių. Gamintojui labai svarbu, kad turėtumėte tik naujausius sprendimus, kurie užtikrina saugią eksploataciją. Žinomiausio Belgijos M-Design gamintojo dujiniai židiniai – dėl savo degimo technologijos yra vieni pažangiausių pasaulyje. Didelis šilumos atidavimas ir efektyvumas siekiantis net iki 85%.

Plati dujinių židinių formų gama: ugniakurai tiesiu ir figūriniu stiklu iki 1,9m ilgio, gali būti įrengiami pertvarose ir net kabinami ant sienos. Per židinio stiklus matomas puikus liepsnos žaismas, o sklindanti šiluma šildo erdves – į aplinką. Ugniakurai gali išvystyti netgi iki 20 kW galią ir tam nereikia jokių malkų nešiojimo, įdegimo degtukais – visa tai atliekama nuotoliniu valdymo pultu. Gražu, Švaru ir Saugu!!!

M-Design gamintojo naujovė, tai EXCLUSIVE židinių serija True Vision. Židinių ugniakurai gali būti su antirefleksiniu stiklu, gamintojo know-how 4 degiklių sistema, tai unikali technologija, kurioje dega „malkos", o dujų degikliai yra sumontuoti keraminėse 3D pliauskose dėl visiško ugnies vaizdo tikroviškumo.

Belgijos gamintojo M-DESIGN EXCLUSIVE dujinių židinių serija Europoje tik „pravėrė duris" ir nuskynė visą eilę apdovanojimų už sprendimus, kurie yra įdiegti, bei pelnė Europos architektų apdovanojimą nominacijai už židinio inovaciją interjere.

M-Design židiniai – tai didelės galimybės interjero projektuotojams ir dizaineriams. Mes visada pasiruošę pagelbėti ir rasti protingą sprendimą jūsų užmanymams!!!

 

 

 

GALIMI ŽIDINIO UGNIES VARIANTAI

 1. Malkų imitacija malku imitacija   

 

 

Charakteristikos

Nominali galia (kW) : 4-13,5
Stiklo plotis (mm) : 1200
Stiklo aukštis (mm) : 475
Dūmtakio skersmuo (mm) : 130/200

Dokumentai

Brėžiniai: Atsisiųsti
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH