Mokilizingas

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

  stipriausi lietuvoje 2011

Apklausa

Kas Jums svarbiausia renkantis židinį?

Prekinis ženklas - 11.4%
Dizainas - 11.4%
Kaina - 31.4%
Kokybė - 35.7%
Patikimumas - 10%

Viso balsų: 70
Šios apklausos balsavimas baigėsi po: 2021 08 31

 Klientų aptarnavimas tel.: +370 610 06060

Wolfshoher tinkuojama šamotinė plokštė 1000x250x30mm HBO+
(Kod.: W-5126)

Wolfshoher tinkuojama šamotinė plokštė 1000x250x30mm HBO+
zoom Padidinti vaizdą


Kaina: 0.00 EUR
Svoris: 13 Kg

 

Dėl prekių kainos teiraukitės
tel. +370 610 06060

Aprašymai

WOLFSHOHER ŠAMOTINĖS PLOKŠTĖS TINKAVIMUI HBO+

Plokščių formatai, kurie yra noriai naudojami išoriniam sluoksniui krosnies mūrijimui, siūlomi su paviršiumi tinkamu tinkavimui.

Šiuo atveju plokštės turi griovelius, atrodančius kaip kregždutės uodega.

Laboratoriniai tyrimai parodė, kad plokščių sukibimas su tinku yra daug kartų stipresnis nei šiurkščių arba lygių gaminių paviršiai, kuriems taikomas papildomas suspaudimas.

Tarp gaminių su paviršium, skirtų tinkavimui, Jūs taip pat rasite kampines detales, radijusines plokštes.

samotines-tinkuojamos-plokstes-HBO

Tinkavimo technika žinoma senai, kaip ir problemos, susijusios su ja. Yra skirtingų medžiagų "pavojingos" vietos kampuose ir kontaktinėse srityse, kur gali atsirasti įtrūkimai. Todėl būtina naudoti visas įmanomas priemones, siekiant užkirsti kelią jų atsiradimui ant šilto tinkuoto krosnies paviršiaus. Ilgalaikiai laboratoriniai medžiagos savybių tyrimai paskatino Wolfshöher Tonwerke kompaniją sukurti šamotinių plokščių specialų paviršių, kuris geriausiu būdu "išlaiko" tinką. Su šio specialaus profiliuoto paviršiaus pagalba (kregždutės uodega) pasiekiamas daug stipresnis sujungimas tarp šamotinių plokščių ir tinko. Jie yra pagaminami iš šamoto HBO+ markės, kuris gali būti naudojamas visose krosnies dalyse. Tinkavimui yra sukurti įvairūs gaminiai iš šamoto: įvairių dydžių plokštės, kampiniai elementai 90° ir 135°, suapvalintos kampinės detalės 90 °, radijusiniai elementai 200, 330 ir 550 spinduliu ilgio, taip pat tiesūs elementai nestandartiniams apskritimams.

Šie elementai yra naudojami židinių ir krosnių išoriniam apvalkalo montavimui. Laisvai stovintis apvalkalas leidžia suteikti gana didelį atotrūkį tarp jo ir konstrukcijos, kuriuose juda karštos dūmų dujos. Tokiu būdu, plonos sienelės 3 cm storio užtikrina greitą ir tolygiai skleidžiama šilumą.

Papildomam stabilizavimui tinkavimo sluoksniui mes rekomenduojame tvirtinti pintą stiklo pluošto armavimo tinklelį. Šių šamotinių akumuliacinių plokščių 3 cm dydžio montavimui naudokite universalų mišinį Wolfshöher Universal HM prekės ženklo, o paviršiaus tinkavimui - Wolfshöher natūralų baltą tinką.

samotines-tinkuojamos-plokstes-HBO-2

 

ŠAMOTAS HBO+

1. Liejimo procesas

Liejimo procese aprašoma, kaip formuojasi šamotas gaminimo cikluose. Tai dažniausiai vyksta ant juostinio preso su papildomu suspaudimu.
Juostinis suspaudimas (presavimas)
Sraigtinio preso pagalba masė yra stumiama per kandiklį, kuris nustato išeinančio diržo formą. Ši juosta, priklausomai nuo norimo akmens dydžio, karpoma į gabalėlius.
Papildomas presavimas
Šio proceso metu ruošinys, gautas juostinio preso pagalba, elastingumo būsenoje patalpinamas į metalinę formą ir joje papildomai suspaudžiamas. Šis procesas neturi įtakos keramikos savybėms.

2. Žaliava

Žaliava – tai molio ir įvairių priedų mišinys, pavyzdžiui, ugniai atsparių (šamoto) miltelių. (Šamoto milteliai – tai tarpiniai produktai, gauti atrinkus tam tikrų frakcijų deginto ir malto žalio molio). Įvairūs mišiniai iš įvairių ugniai atsparaus molio ir priedų apibrėžia skirtingas keramikos savybes.

3. Vandens kiekis mišinyje

Priklausomai nuo vandens kiekio mišinyje pasirenkamas elastingas arba sausas presavimas. Elastingas presavimas reiškia daug drėgmės, o sausas – drėgmės trūkumas mišinyje. Tarpiniai etapai turi daug variantų (pvz. pusiau sausas presavimas!). Sausas presavimas suteikia galimybę gauti tikslesnį dydį su mažesnėmis nuokrypomis.

Šamoto markė "HBO+" - tai aukštos kokybes šamotas, specialiai sukurtas kaupiamosioms krosnims. Jis yra optimalus atsižvelgiant į apdirbimą, ilgaamžiškumą, dydžio tikslumo ir šilumos pralaidumo. Toks šamotas gali būti naudojamas bet kurioje židinio ar krosnies dalyje.

 

Pavadinimas

HBO+ - šamotas krosnims

Atsparumas ugniai (Segerio kūgis) +1635 iki +1680°C; (28–30)
Tankis 1850-1950kg/m³
Poringumas 27-31%
Atsparumas temperatūrai (ciklų kiekis) >30 kartų (su vandeniu)
Naudojimo temperatūra +1200°C
Terminio plėtimosi koeficientas 5.0-5.3x10-6
Stipris gniuždant (šalt. būdu) >15MPa
Šiluminis spinduliavimas esant korpuso temperatūrai <350°C apie 90%

 

samotas-HBO 

 

Naudojimas:

Specialus krosnių šamotas kietam kurui (mediena, rusvosios anglys), kuris gali būti naudojamas bet kuriuose krosnies arba židinio dalyse t.y. vidinėse ar išorinėse. Jis sujungia gerąsias apdorojimo savybes (minkštas) bei labai didelį mechaninį stiprumą. Tai leidžia pagaminti net 10 mm storio plokštes! Dėl aukšto poringumo pasiekiamas tolygus ir vienodas šilumos perdavimas. Vandens garai, išsiskirdami iš medienos degimo pradiniame etape, absorbuoja medžiagą, nepažeisdami aukšto poringumo. Vėliau, esant aukštesnei temperatūrai, medžiaga "atiduoda" šią drėgmę.
Gaminių matmenų tikslumas šio šamoto šiurkščiajai keramikai yra labai tikslūs. Moderni įranga leidžia gaminti produktus su kintamomis savybėmis. Pateikti analizės ir fizinių savybių duomenys yra vidutiniški, tikslus kiekių apibrėžimas skaičiuojamas pagal atitinkamus standartus.

 

MONTAVIMO PASLAUGOS
Mūsų komandoje dirbantys specialistai, teikia profesionalias projektavimo, derinimo paslaugas, atlieka montavimo, priežiūros ir po garantinio laikotarpio servisą, tiems darbams atlikti turi atitinkamus tame tarpe ir gamintojų išduotus atestatus. Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai, turi ilgametę patirtį šildymo prietaisų statyboje tokių kaip: židiniai, židiniai-krosnys, viryklės, koklinės krosnys, duonkepiai ir t.t., ne išimtis įvairių kaminų statyba ar krosnelių montavimas.
Mūsų bendradarbiavimas su užsakovu prasideda nuo projekto ruošimo iki objekto pripažinimo tinkamu eksploatuoti, bei garantinių įsipareigojimų vykdyti.


Daugiau informacijos:
Židinių vyr.technologas
mob.tel.: +370 6100 6060
e-paštas: info@zidiniucentras.lt

 

Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH